رویه های ارسال سفارش

ارسال سفارش برای مشتریان گرامی بصورت های زیر انجام میپذیرد :
(لطفا توجه فرمائید اگر ثبت سفارش تا ساعت 12 الی 13 انجام شود، ارسال کالا در همان روز انجام خواهد شد واگر بعد از این ساعات ثبت سفارش انجام پذیرد، فردای همان روز(به جز روزهای تعطیل) مرسوله به دست همکاران واحد حمل ما ارجاع خواهد شد.) 


۱- توسط پیک ( پیک محلی - الو پیک - اسنپ باکس و ... )
۲- بصورت پستی ( توسط پست جمهوری اسلامی ایران )
۳- توسط شرکت های پست هوایی ( TPG - TPAX و ...)
۴- توسط باربری های معتبر سرتاسر کشور


شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی mini-nini.com:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی mini-nini.com  به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی mini-nini.com و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی mini-nini.com منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی mini-nini.com تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی mini-nini.com اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی mini-nini.com استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی mini-nini.com ایمیل ارسال می نمایید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی mini-nini.com به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و در صورت بروز مشکل به صورت تلفنی) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی mini-nini.com به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی mini-nini.com متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی mini-nini.com ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی mini-nini.com به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۱ روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی mini-nini.com به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی mini-nini.com همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی mini-nini.com به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی mini-nini.com محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنتی mini-nini.com مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی mini-nini.com محفوظ است.

هزینه های مالیاتی و پستی :
کاربر می بایست توجه داشته باشد که در هنگام خرید مبلغ کالا با احتساب/یا بدون احتساب هزینه پستی(به صورت پست عادی) و مالیات بر ارزش افزوده (کالاهای مشمول قانون مالیاتی) می باشد. بدیهی است هزینه های حمل و نقل به عهده مشتری بوده و ارسال به عهده فروشگاه اینترنتی mini-nini.com نمی باشد .توجه داشته باشید مشکلاتی اعم از مشکلات پشتی نظیر دیر رسیدن – مفقود شدن بسته – تخریب جزء یا کلی بسته و ... در حمل و نقل به عهده شرکت های حمل و نقل بوده و فروشگاه اینترنتی mini-nini.com هیچگونه مسئولیتی در قبال این موارد ندارد.

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های فروشگاه اینترنتی mini-nini.com بوده است و فروشگاه اینترنتی mini-nini.com در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارائه شده در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی mini-nini.com ، همه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف‌کننده برسند نظیراسباب‌بازی دارای اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  تا ۳ روز امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد. اما اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف فروشگاه اینترنتی mini-nini.com همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول ضمانت تعویض نیستند.