رویه بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های فروشگاه اینترنتی mini-nini.com بوده است و فروشگاه اینترنتی mini-nini.com در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارائه شده در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی mini-nini.com ، همه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف‌کننده برسند نظیراسباب‌بازی و بازی های فکری دارای اصالت و سلامت فیزیکی هستند و تا ۳ روز امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد. اما اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف فروشگاه اینترنتی mini-nini.com همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول ضمانت تعویض نیستند.

بازگرداندن کالا به این معنی است که کالای خریداری شده دارای ایراد, اشکال یا هرگونه موردی است که به تعبیری سلامت فیزیکی محصول تامین نگردیده است از این رو مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی مینی نی نی میتوانند براحتی طبق شرایط زیر کالای خریداری شده را مرجوع نمایند : 


1- کالا با همان بسته بندی برای شرکت ارسال گردد . 
2- هزینه ارسال کالا چه بصورت پستی چه به طرق دیگر به عهده مشتری محترم میباشد از این رو جهت بازگشت کالا(عودت کالا), صرفا یک طرف هزینه به عهده مجموعه مینی نی نی خواهد بود .
3-عودت کالا به مجموعه مینی نی نی توسط پست جمهوری اسلامی ایران میبایست انجام پذیرد و پس از رسیدن کالا به انبار پروسه بازگشت وجه به مشتری محترم اجرا خواهد شد . 
4-بازگشت وجه فقط به شماره حساب و کارت بانکی که به نام خریدار محترم میباشد, انجام خواهد پذیرفت.